O Nás

Náš sušenkový příběh

 

První sušenka spatřila světlo trouby v roce 2008, kdy Pavel (majitel), který za vše může, otevřel svou první sýrárnu v Uherském Hradišti. Tedy obchod s holandskými sýry a dalšími dobrotami včetně vína. Začala mu tam krájet a prodávat sýry teta Boženka. A jako správnou hospodyni ji rozčilovalo, že po dokrájení celého kola sýra zůstávají takové nevzhledné, malé, vlastně neprodejné kousky. “Upeču to!” říká Pavlovi. No, a tak teta Boženka upekla úplně první várku sušenek. Jen tak pro rodinu, na párty, podpultovku. Ale tímto čas sušenek, jak je znáte (nebo poznáte), ještě nenastal.

 

Po zhruba třech letech Pavel sýrárnu v Hradišti předal dál a otevřel si další v Luhačovicích, kde mimochodem fungujeme do teď. Zde již nápad dozrával a čekal na svou renesanci. Ta přišla v roce 2016. Pavel plný zkušeností a ideálů zrealizoval pekárnu sušenek, které ještě další dva roky postupně ladil spolu se svým týmem a kamarády, tak trochu i se zákazníky, do této lahodné a křupavé podoby.


Postupně mu vznikl tým lidí, spíš týmeček bych řekla. Já (Eva) pracuji v právě zmíněné sýrárně v Luhačovicích, Zuzka (hlavní pekařka), Kuba (eshop, expedice) a Pavel to všechno řídí a posouvá dál. Plus máme okolo sebe spoustu skvělých lidí, kteří nám pomáhají různými způsoby. Jsme přátelé, a to právě vkládáme do sušenek, spolu s obrovským zápalem a vírou. Věříme tomu jako nikdo jiný. To vše se odráží v kvalitě sušenek i v jednotlivých surovinách. Naší prioritou je, aby sušenky byly bez aditiv (éček) prostě žádná chemka. Velké přání nás všech je, že to sušenkami nekončí.... 

 
Tak ať vám chutnají!

 

 
 
Zpět do obchodu